Międzyszkolny Festiwal im. Zbigniewa Wodeckiego

Już 6 maja w naszej szkole odbędzie się po raz drugi Międzyszkolny Festiwal im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce. Zbliża się ostateczny termin przesyłania zgłoszeń w jednej z dwóch kategorii:

muzyka: prezentacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego we własnej aranżacji, wyrażona wokalnie solo lub w większej grupie (np. zespół);

sztuka (malarstwo, rysunek, grafika komputerowa): własna interpretacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego wyrażona obrazem – każda praca jednego autora, a jeden autor wykonuje tylko jedną pracę.

Uczestnikami mogą być uczniowie od klasy I-VII szkoły podstawowej, klasy III oddziałów gimnazjalnych oraz wszystkich klas szkoły ponadgimnazjalnej.

Każdy z uczestników otrzyma upominek.

Laureaci I miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe lub pieniężne oraz zaprezentują swoją twórczość podczas koncertu. Nagrodę główną ufundowała Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszeń znajdują się w regulaminie, który stanowi załącznik do niniejszej wiadomości.

Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego,  Burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba

Patronat medialny: Radio Kraków

Organizator: Szkoła Podstawowaim. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce.

Współorganizator: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, Koło Gospodyń Wiejskich w Piorunce.

DO POBRANIA:

Regulamin FestiwaluK