Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, zebranie z rodzicami dzieci przedszkolnych i szkolnych

Rok szkolny rozpocznie się 1 września o godz. 8:30 przed budynkiem szkoły spotkaniem z wychowawcami (w przypadku deszczowej pogody spotkania odbędą się w salach z wychowawcami)

Ksiądz Proboszcz Ryszard Kudroń serdecznie zaprasza na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w niedzielę o 9:30 wszystkich uczniów i dzieci przedszkolnych wraz z rodzicami.

Rodziców dzieci przedszkolnych Pani Karolina Święs zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące funkcjonowania oddziału przedszkolnego w poniedziałek 31 sierpnia o godz. 10:00 do sali nr 12 (sala oddziału przedszkolnego – wejście od strony oddziału przedszkolnego). dydaktycznych.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania szkoły i oddziału przedszkolnego w okresie pandemii zostaną podane uczniom podczas spotkania rozpoczynającego rok szkolny oraz rodzicom na zebraniu.

Zebranie dla rodziców pozostałych klas odbędzie się 7 września o godz. 16:00 przed budynkiem szkoły (w przypadku deszczowej pogody spotkanie odbędzie się w salach z wychowawcami).

z pozdrowieniami
Tomasz Szczepanik