Dzień dziecka i mega zabawa

Z okazji Dnia Dziecka dla uczniów i przedszkolaków naszej szkoły zostały zorganizowane atrakcje. 1 czerwca gościliśmy u Państwa Ochwatów, którzy zorganizowali dla nas ognisko. Posiłek został ufundowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu po tak długi czasie separacji i nauki zdalnej były bezcenne. Przedszkolaki natomiast świętowały na podwórku pod czujnym okiem Pani Karoliny i Pani Kasi. 8 czerwca zdobywaliśmy szczyty Jaworzyny Krynickiej. Była to świetna okazja do pokonywania własnych słabości i ograniczeń. Mimo zróżnicowanego wieku naszych uczniów, każdy uczeń dotarł na miejsce o własnych siłach. Była to dobra okazja do przekonania się, że każdy może dotrzeć na szczyt, jeśli konsekwentnie będzie zmierzał do celu i pokonywał po drodze wszystkie trudności. Gratuluję wytrwałości i życzę powodzenia w codziennych zmaganiach.

Dziękuję opiekunom za pomoc i kierownikowi wycieczki Panu Markowi Czyszowi za jej organizację.

Zapraszamy do obejrzenia filmików wykonanych przez Pana Marka Czysza upamiętniających nasze przygody.

tekst: Tomasz Szczepanik
film: Marek Czysz