Galeria zwycięskich prac

Nadszedł czas na prezentację prac zwycięskich w kategorii sztuka. Ciekawe, które prace najbardziej spodobają się śledzącym naszą stronę użytkownikom.

Grupa pierwsza (klasy I-IV szkoły podstawowej):

I miejsce zajął Filip Stożek z klasy IV, który wykonał pracę pt. “Syrenka Warszawska” nawiązującą do piosenki “Jest Warszawa”.

II miejsce zajęły ex aequo:

Justyna Górska z klasy IV ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach za pracę pt. “Taneczna Maja” traktująca o piosence “Pszczółka Maja”

oraz

Karolina Gucwa z klasy IV ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wyskitnej za pracę do piosenki “Z Tobą chcę oglądać Świat”;

Wyniki z grupy II i III (klasy V-VIII szkoły podstawowej oraz szkoła ponadpodstawowa):

I miejsce zajęła Magdalena Kędzior z klasy VI ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach za pracę nawiązującą do piosenki “Z Tobą chcę oglądać Świat”.

II miejsce otrzymała Martyna Sołtysiak z klasy III Zespołu Szkół Zawodowych im. Jadwigi Królowej w Bieczu za pracę pt. “Wielcy nie umierają nigdy” nawiązującą do piosenki “Zacznij od Bacha”.

Natomiast III miejsce przypadło Maji Pawłowskiej z klasy VIII ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach za pracę nawiązującą do piosenki “Zacznij od Bacha”.

tekst: Tomasz Szczepanik