Konkursy – zwycięzcy

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli  w konkursach przedmiotowych i tematycznych.

W okresie od listopada 2017 do lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Małopolskim Konkursie Biologicznym, Chemicznym, Geograficznym, Matematycznym, Językowym, Historycznym, Języka Polskiego, Biblijnym.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy włożyli wiele trudu, aby się przygotować do konkursów oraz ich opiekunom nauczycielom za przygotowanie uczniów.

Szczególne podziękowania należą się tym, którzy z etapu szkolnego przeszli do kolejnych etapów. Gratulacje dla Kingi Gawlik z klasy IIa gimnazjum, biorącej udział w konkursach geograficznym, historycznym, matematycznym. W konkursie geograficznym i historycznym przekroczyła barierę kwalifikacji na etap wojewódzki. Ponadto do etapu rejonowego zakwalifikowali się Anna Gomółka kl. II b gimnazjum (konkurs matematyczny), Filip Wzorek kl. VII (konkurs matematyczny).

Uczniów do konkursu geograficznego przygotowywała pani mgr Barbara Borzęcka, opiekunem konkursu historycznego była pani mgr Urszula Prusak, a konkursu historycznego – pani mgr Marta Kiklica.

Gratulacje należą się za zajęcie II miejsca zespołowi biorącemu udział w konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski ,,o Popradzkim Parku Krajobrazowym” w składzie: Anna Gomółka, Gabriel Filus, Radosław Biel, Maksymilian Głąb. Do konkursu przygotowywała uczniów pani mgr Krystyna Szkwarła.

Uczniowie w składzie: Oliwia Sroka, Martyna Cudzich, Gabriel Filus z klasy II b gimnazjum (pod kierownictwem mgr Marty Kiklicy), natomiast Julia Wincenciak z klasy VII  (pod opieką mgr Ewy Lewnadowskiej) uczestniczą w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”. Po przejściu etapu szkolnego a następnie rejonowego, zakwalifikowali się do finału tego konkursu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim.

Tomasz Szczepanik